Чергова поразка динамівців: команда на власному полі поступилася «Дніпру-1»

Автор: Вікторія Мілюта
19:56 22.10.2023

У рамках 11-го туру чемпіонату України київське «Динамо» на власному полі програло «Дніпру-1».

Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє офіційний сайт команди.

На гру наші футболісти вийшли у футболках на підтримку свого лідера Андрія Ярмоленка, який переніс операцію та випав на тривалий період, і спостерігав за діями своїх партнерів із трибуни.

Та, дебют зустрічі залишився за гостями, які спочатку «придивлялися», а потім доволі швидко відкрили рахунок. На 13-й хвилині м’яч влетів точно в кут воріт Георгія Бущана.

Майже відразу динамівці мали можливість вирівняти рахунок, однак, це не вдалося.

Надалі «біло-сині», незважаючи на те, що поступалися, не особливо активно йшли вперед, дозволяючи супернику подовгу розігрувати м’яч на власній половині поля.

В середині тайму динамівцям вдалося забити – та після тривалих консультацій арбітра зі своїм відеоасистентом взяття воріт не зарахували через офсайд.

На другий тайм «біло-сині» вийшли з подвійною налаштованістю, але Фортуна до них не повернулася.

Гарний момент мав Віталій Буяльський, який пробивав із центру штрафного майданчика після зручної скидки від Владислава Ваната, однак м’яч пролетів поруч зі стійкою, також був заблокований постріл Назара Волошина зі зручної позиції.

У той же час, захоплюючись атакою, підопічні Мірчі Луческу також пропускали швидкі контрнаступи дніпрян.

У підсумку, 0:1 – друга поспіль поразка для «Динамо» в рамках УПЛ.

Зазначимо, наступний поєдинок «біло-сині» проведуть 28 жовтня, коли зіграють на виїзді з «Колосом».

Нагадаємо, минулого сезону динамівці були розгромлені футболістами «Дніпра-1» у номінально домашньому матчі із рахунком 0:3. Тоді поєдинок проходив у Львові.