Чергова партія допомоги: Порошенко закупив для ЗСУ броньовані Land Rover, вантажівки та бензовози (фото)

Автор: Вікторія Мілюта
10:18 06.10.2023

Пʼятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко відвідав військові склади у Великій Британії та оформив нову партію техніки для Збройних сил України.

Чергова партія допомоги: Порошенко закупив для ЗСУ броньовані Land Rover, вантажівки та бензовози (фото)

Про це він повідомив у своєму Instagram.

«Хочу подякувати новому міністру оборони, міністру із закупівлі озброєння і нашим волонтерам тут, у Британії. Ми шукаємо і знаходимо броньовані засоби для евакуації для наших батальйонів. Ми знайшли певну кількість Land Rover. Ми доведемо їх до розуму, наші волонтери зроблять технічну перевірку і якщо все буде добре, то ці 8 знайдених броньованих Land Rover 2005-2008 років будуть закуплені, оформлені і відправлені в Україну», – зазначив Порошенко.

За його словами, також вдалося знайти кілька бензовозів, про які дуже просили артилерійські підрозділи.

«Так само куплені додатково 40 ДАФів. Ми зараз починаємо проводити ремонт паливної системи, ремонт пневматики, попереднє обслуговування двигуна», – розповів народний депутат.

Читайте також: Порошенко передав бійцям черговий транш допомоги: техніка, спецкомплекси, вантажівки

Відмітимо, вартість цієї партії техніки становить 450 тисяч фунтів, її придбали за кошти Фонду Порошенка та волонтерів «Справи громад».

«Ці 40 машин після оформлення починають рухатися в бік України. Це щоденна, але дуже важлива робота. Загальна кількість, яка уже зараз законтрактована і сплачена, перевищує 200 автомобілів», – додав Порошенко.

Нагадаємо, з початку повномасштабного вторгнення Фонд Порошенка разом з волонтерами ГО «Справа Громад» спрямував на допомогу нашим військовим більше 3,2 млрд гривень.

Великий Київ у Google News

підписатися