Через обстріли росіян на Запорізькій АЕС відключено п’ятий енергоблок

09:46 01.09.2022

В окупованому Енергодарі через мінометний обстріл російськими загарбниками майданчика Запорізької АЕС спрацював аварійний захист. Внаслідок цього відключився працюючий п’ятий енергоблок.

оренда квартири Київ

Про це вранці 1 вересня інформує пресслужба НАЕК «Енергоатом».

Як повідомляється, о 4:57 внаслідок чергового мінометного обстрілу російськими окупаційними військами майданчика Запорізької АЕС спрацював аварійний захист, відключився працюючий 5-й енергоблок.

Також було пошкоджено лінію резервного живлення власних потреб ЗАЕС-330 кВ. У перехідному режимі сталося знеструмлення непрацюючого енергоблока №2 із запуском дизель-генераторів.

Це вже вдруге протягом останніх 10 днів злочинні дії рашистів призвели до відключення блока та знеструмлення станції”, – повідомили в Енергоатомі.

Енергоблок №6 продовжує працювати в енергосистемі України й одночасно заживлює власні потреби ЗАЕС. Український персонал станції робить все можливе для ліквідації пошкоджень її інфраструктури, наголосили в Енергоатомі.

Як повідомляють ЗМІ, через провокації РФ рух місії МАГАТЕ в напрямку Запорізької АЕС ускладнено. Крім того, в Енергодарі зафіксовано кілька потужних вибухів.

Великий Київ у Google News

підписатися