Через негоду та ожеледь на Київщині перенесли зимовий обмін ламп на енергоощадні – коли запрацює акція

Автор: Оксана Тупальська
19:57 30.11.2023

Під час хуртовини та ожеледиці не вдалося довезти на Київщину енергоощадні лампи, які могли отримати пенсіонери в обмін на лампи розжарювання. Старт зимового обміну планували на 5 грудня, проте оголосили в селах усіх областей окрім тих, що в Київській області.

Через негоду та ожеледь на Київщині перенесли зимовий обмін ламп на енергоощадні – коли запрацює акція
оренда квартири Київ

З 5 грудня в відділеннях Укрпошти безкоштовно мінятимуть лампи на 5 LED і в столиці. 

“В селах Київщини, де непогода завадила розвести всі лампочки, обмін почнеться з 12 грудня. Послуга обміну в містах розпочнеться незабаром”, – повідомили у Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури. 

Зазначається, що старі лампи можна принести не одразу – а впродовж місяця з моменту отримання нових:

“Щоб обміняти лампи, потрібно завітати до відділення Укрпошти з паспортом, індивідуальним податковим номером (ідентифікаційний код), пенсійним посвідченням та своїм телефоном”.

На дверях кожного відділеня, де почався обмін ламп, буде висіти відповідне оголошення з картинкою. 

“Якщо ж такої картинки немає, це означає, що або закінчились лампи, або обмін ще не розпочався”, – повідомляють у відомстві.

Триває обмін ламп для юридичних осіб: медичних закладів, шкіл, дитячих садочків, поліклінік. Вони можуть отримати LED-лампи, подавши відповідну заяву в застосунку Дія.

На днях “ВК” розповідав, що столичне комунальне підприємство КП “Київкомунсервіс” утилізувало лампи розжарювання, які кияни здавали у відділеннях “Укрпошти” на енергоощадні LED-лампи.

За попередніми оцінками, додаткові 18 млн ламп дозволить сумарно економити одночасно до 1000 МВт, що дорівнює роботі блока атомної електростанції.

Великий Київ у Google News

підписатися