2 тижні після вибуху: під завалами на Позняках знайшли кішку

19:39 03.07

Рятувальники знайшли кішку під завалами зруйнованого вибухом будинку на Позняках через два тижні після трагічної події. Виявилось, тваринка весь цей час ховалась у обваленій квартирі. Господарі після вибуху не знали про долю улюблениці і вже майже втратили надію знайти її. Вони розвісили оголошення про пошук киці, сподіваючись, що вона встигла вийти.

2 тижні після вибуху: під завалами на Позняках знайшли кішку

Про щасливе спасіння розповіла у Facebook Олена Крижанівська.

Рятувальники знайшли тваринку, коли полізли в завал за речами. Побачивши миску і лоток, вони почали шукати кицю і знайшли за диваном.

Сьогодні Максим з Сашею (рятувальники, – ред.) таки ще раз полізли в завал (за окремими дозволами зараз мешканці по одному, дуже обережно і у супроводженні рятувальників можуть пройти до помешкань, щоб спробувати знайти і забрати речі та документи, але не в зоні тотального обрушення), взяли ліхтарі, залізли по кутках – і під диваном побачили перелякані котячі оченята. Шотландська висловуха Еліс використала одне з котячих життів”, – ділиться жінка.

Читайте також: Настя втратила брата, матір й батька. Вижила під час вибуху, бо була в ванній

загрузка...

Нагадаємо, вранці 21 червня стався потужний вибух в житловому багатоповерховому будинку вул. Соломії Крушельницької, 1/5. Він спричинив руйнування кількох поверхів, під завалами загинули 5 людей. Момент вибуху у будинку на Позняках потрапив на відео.

Президент Володимир Зеленський передав постраждалим перші 12 квартир. Кличко заявив, що міська влада візьме на себе їх ремонт.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...