Чехія заборонила в’їзд в країну для іноземців, а Швеція вимагатиме від прибуваючих негативний тест на COVID-19

Автор: Любава Лисичкіна
10:56 30.01

У Чехії заборонили в’їзд в країну для іноземців. Рішення прийнято через пандемію коронавіруса і буде діяти з 30 січня. У Швеції також з’явилися нові вимоги до всіх тих, хто прибуває на її територію.

Чехія заборонила в’їзд в країну для іноземців, а Швеція вимагатиме від  прибуваючих негативний тест на COVID-19

Про це повідомили в МЗС Чехії.

Так, забороняється в’їзд зі всіх країн, незалежно від того, в якій зоні країна знаходиться – зеленій, помаранчевій або червоній.Обмеження будуть діяти до 14 лютого включно.

Як виняток, дозволяється в’їхати в країну тільки громадянам Чехії. Станом на ранок суботи, 30 січня, на території країни  було виявлено більш ніж 980 тисяч випадків захворювання, а за останню добу було зафіксовано 8010 нових пацієнтів з ковід.

В той же час стало відомо, що Швеція вимагатиме від усіх іноземців негативний тест на COVID-19, зданий не пізніше, ніж за 48 годин.  При цьому громадяни Швеції матимуть змогу здати тест вже після прильоту. Все це робиться для  недопущення нового штаму коронавірусу   на територію країни.

З початку пандемії на території Швеції, станом на ранок суботи, 30 січня, було виявлено більше 550 тисяч  випадків ковіду. 

До слова, станом на 30 січня 2021 року в Україні захворіло 1 216 278 осіб. За останню добу зафіксовано 4 685 нових випадків хвороби,

Великий Київ у Google News

підписатися