ChatGPT: Крим – це Україна

Автор: Ольга Даниленко
18:41 20.03.2023

За даними найпопулярнішого на сьогодні чат-бота зі штучним інтелектом ChatGPT Автономна республіка Крим не входить до республік території РФ. Крим входить до складу України разом зі всіма 24 областями.  

ChatGPT: Крим – це Україна

Зокрема, ми поставили запитання чат-боту щодо кількості республік на території РФ.

Він перелічив 22 республіки й навіть не згадав про Крим.

Додамо, після анексії АРК у 2014 році підозрюваний у воєнних злочинах президент РФ Путін зі своїм парламентом записали до Конституції РФ Крим, як ще одну республіку РФ.

Натомість ChatGPT відносить Крим до складу України, так само як всі 24 області – включно з Донецькою, Луганською, Запорізькою та Херсонською. Про їхню анексію підозрюваний у воєнних злочинах президент РФ Путін оголошував 30 вересня 2022 року.

При цьому, нейромережа зазначає, що статус Криму через російську анексію є спірним:  “Зазначимо, статус Автономної Республіки Крим зараз є предметом суперечки між Україною та Росією”.

Довідка: ChatGPT (Generative Pre-trained Transformer) – на сьогодні найбільш просунутий чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений компанією OpenAI.

Аудиторія ChatGPT зростає набагато швидше, ніж TikTok. За даними аналітичної компанії UBS, у січні ChatGPT досягнув понад 100 мільйонів щомісячних активних користувачів.

Вміє писати статті, листи (в тому числі ділові), сонети, музику (ноти), юридичні та психологічні поради, резюме, анекдоти, рецепти, вміє програмувати, шукати помилки.

Також ChatGPT – відповідає на запитання, в тому числі складні, у діалоговому режимі.

Технологія виглядає революційно, тому що вона навчена розуміти, що люди мають на увазі, коли ставлять запитання. Здається, ChatGPT здатний давати відповіді як людина, і це навіть лякає.

Розробник ChatGPT зі штучним інтелектом заборонив деяким окремим країнам користуватися своїми сервісами відповідно накладених санкцій. До цих країн відносяться: РФ, Білорусь, Китай, Афганістан, Венесуела, Іран. Також ChatGPT не працює на тимчасово окупованих РФ українських територіях.

 

Великий Київ у Google News

підписатися