Чашка чаю на 4 години: візити дистанційників до кав’ярень знижують доходи установ

Автор: Оксана Тупальська
21:57 19.12.2022

Використання киянами кав’яренье в якості робочого місця негативно позначилися на доходах установ. Такі результати дослідження аналітиків Poster, які вивчають ринок та потреби закладів харчування.

Чашка чаю на 4 години: візити дистанційників до кав’ярень знижують доходи установ

Тижневий дохід ресторанів та кав’ярень, заповнених відвідувачами, які замовляють на 20-50 грн, аби посидіти по 4 і більше годин знизився на майже 20%. Показують підрахунки на каналі «Оце справа»:

Попри складні умови, ресторатори візитерів не виганяють. А навіть купують додаткові генератори, аби ті могли підзарядити гаджети. А ще – підключають до однієї переноски ще 5 переносок, щоб світла вистачило усім. Як, це зробив Дмитро Іванов з кав’ярні Matin:

«Якось ми нарахували, що у нас одночасно заряджалися 50-60 гаджетів. Вже маємо 2 генератори, і придбали ще один більш потужний. Тому будуть місця, у яких люди зможуть підзаряджатися. Коли на відсотків 30 більше людей, кав’ярня заставлена столами. Тому пропонували пересісти, люди адекватно в більшості реагують, коли просимо когось підсадити за столик», – розповідає Іванов.

Відомі випадки у Києві, коли в кав’ярнях безкоштовно дають відвідувачам гарячий окріп, якщо ті просяться посидіти не на довго. А ще – подають заявки до мерії, аби там зареєстрували, що їхня установа має “Пункт незламності”, який має альтернативну мережу.

Нагадаємо,  створили «Пункт незламності» і у театрі: за годину до вистав можна підживити гаджети. Тим часом, у мерії пообіцяли, що вже незабаром «Пункти незламності» працюватимуть цілодобово та за єдиними стандартами, їх стане втричі більше

Великий Київ у Google News

підписатися