Чайники, населені пташками, рибками та дивними істотами, і не тільки: у столиці відкриється цікава виставка художника-кераміста

Автор: Любава Лисичкіна
23:45 26.02

 1 березня 2024 року у Національному музеї декоративного мистецтва України в рамках проєкту «День народження в музеї» запрошує на ювілейну виставку  Неллі Ісупової.

Чайники, населені пташками, рибками та дивними істотами, і не тільки: у столиці відкриється цікава виставка художника-кераміста

Як говорять музейники, експозиція виставки ретроспективна, демонструє всі творчі етапи в діяльності митця.

Неллі Ісупова творить свій оригінальний світ образів, наповнений роздумами та почуттями. Барвистий простір чудернацьких дерев, екзотичних квітів і фантазійних предметів населяють чарівні птахи, дивакуваті тварини, в ньому живуть добродушні люди і плавають дивні риби.

Особлива улюблена тема художника – чайники: яскраві, різноманітні за формами, примхливо розписані, населені пташками, рибками та дивними істотами.

Неллі Ісупова – член Національної спілки художників України, учасник міжнародних виставок-конкурсів в Італії (м. Фаенца), симпозіумів у Латвії (Дзінтарі), «Аржиля» у Франції (м. Румазьєр Лубер), українських містах Полонному та Хусті.

Твори митця завжди прикрашали постійну експозицію Національного музею декоративного мистецтва України, понад 60 робіт зберігаються у фондовій збірці та експонуються у тематичних музейних проєктах. Сучасні яскраво-феєричні, соковиті, барвисті твори, позначені неповторним авторським почерком, чітко означеним і впізнаваним стилем зрілого художника, є окрасою декоративного мистецького доробку країни.

Виставка триватиме до 31 березня 2024 р.

 До слова, Maker Faire повертається. У Києві відбудеться масштабний фестиваль для тих, хто вміє працювати руками і головою.

Великий Київ у Google News

підписатися