Битва на шампурах. Українська комедія «Велика прогулянка» готова до переглядів і зборів

00:15 26.01

Сюжет розгортається навколо протистояння двох родин: місцевих бізнесменів Наливайченків та працівників культури Драгоманових.

Битва на шампурах. Українська комедія «Велика прогулянка» готова до переглядів і зборів

Як  повідомили у пресслужбі Держкіно, стрічка «Велика Прогулянка» розповідає про сім’ї Драгоманових та Наливайченків, які зустрінуться на одній, ідеальній галявині та схрестять шампури в ім’я справжнього відпочинку.

За сюжетом обидві сім’ї претендують на ідеальну галявину під шашлики. Їхні чвари та суперечки здатні перевернуть догори дригом усе в радіусі декількох кілометрів. На що підуть звичайні українські родини, аби врешті-решт здобути бажане?

Автори сценарію: Артур Лерман, Вячеслав Островцев, Гарік Бірча. Продюсери: Ірина Костюк, Вікторія Корогод, Надія Коротушка, Наталя Стрибук.

Режисер – Олег  Зборовський.

У ролях: Юрій Ткач , Олена Кравець, Андрій Ісаєнко, Ірина Гатун , Михайло Жонін , Олексій Завгородній/Позитив, Ілля Паладін та інші.

Це перший спільний проєкт лідерів індустрій телеканалу «Україна» та FILM.UA Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно. На великих екранах комедія вийде  з 24 лютого 2022 року.

До слова, афіша культурних подій в Києві із 24 до 30 січня  – це події і заходи і для дорослих, і для дітей.

Великий Київ у Google News

підписатися