Був великим мрійником, займався бойовим Спасом: на війні загинув Дмитро Пономарчук

Автор: Любава Лисичкіна
06:37 09.12.2023

Після повернення з навчань у Великій Британії Дмитро був відправлений в одну з найгарячіших точок на східному напрямку.

Був великим мрійником, займався бойовим Спасом: на війні загинув Дмитро Пономарчук
оренда квартири Київ

Як розповіли про захисника в КПІ ім. Ігоря Сікорського, Дмитро успішно закінчив інженерно-хімічний факультет КПІ у 2005 році. 

Ще зі шкільної лави захоплювався історичною літературою, цікавився історією нашої країни. Його очі полум’яніли, коли мова заходила про Україну. Вступивши до Дніпровської флотилії Українського козацтва, Дмитро навчився ходити під вітрилами та веслами до Чорного моря й жити по козацькому чину. Понад 20 років займався бойовим Спасом. Умів виживати в дикій природі. Був великим мрійником і тонко відчував красу природи. Ці відчуття відтворював у своїх картинах, скульптурах.

Дмитро був активним учасником Майдану 2014 року і звідти пішов захищати Україну. Пройшов пекло Дебальцевого. За станом здоров’я 2015 року демобілізувався.

24 лютого 2022-го у військкоматі отримав зброю і став на захист Києва. 27 лютого, охороняючи Міністерство оборони, брав участь у бою біля ЖК «Манхеттен Сіті». Потім були бої зі штурмовими загонами росіян у Василькові. Його підрозділ завадив висадці російського десанту, повністю його знищивши.

Після повернення з навчань у Великій Британії Дмитро був відправлений в одну з найгарячіших точок на східному напрямку. 5 грудня 2022 року поблизу міста Торецьк на Донеччині у нерівному бою з російською ДРГ під обстрілом артилерії, мінометів, танків і безпілотників він отримав смертельне поранення. Дмитрові тепер назавжди 42.

Указом Президента України №122/2023 від 02.03.2023 за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку Пономарчук Дмитро Ігорьович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Відомо, на фронті загинув 25-річний захисник з Коцюбинського Володимир Храновський.

Великий Київ у Google News

підписатися