Бути напоготові. Як зберігати прокладки, якщо ви поліціянтка або військова

17:58 25.08.2020

Дизайнерка Камелія Косілковська створила мішечки зі спандексу, які називаються Кері, – вони дозволяють працівницям поліції та військовим мати предмети гігієни під рукою під час служби.

Бути напоготові. Як зберігати прокладки, якщо ви поліціянтка або військова

Про проєкт розповідає Dezeen. 

Пріоритетним було швидкий доступ до засобів гігієни, тому мішечки можуть бути закріплені навколо стегна або талії.

Зазначається, що носіння прокладок та тампонів просто на своєму тілі дозволяє офіцеркам швидко міняти їх перебуваючи під час виконання завдання.

Йдеться також про те, що це дозволить уникнути не доречних коментарів від колег чоловічої статі.

Постає питання: чи не табуює сильніше такий винахід тему менструації та предметів гігієни?

Виходить жінки не можуть зберігати предмети гігієни в своїх сумках, оскільки одразу натраплятимуть на недоречні коментарі колег чоловічої статі. Можливо, проблема не в сумочках, а в колегах чоловічої статі?

В інтерв’ю для Dezeen Косілковська розповіла історію знайомої солдатки. Жінка була вимушена міняти засоби гігієни переховуючись в кущах та повністю залежати від допомоги колеги, яка тримала сумочку з засобами гігієни.

Під час кооперації з Лондонським коледжем моди, дизайнерка Zsofia Kiss створила простий білий дизайн, кишеньки на блискавці, а також зробила їх водонепроникними.

В мішечки також можна ховати використані предмети гігієни. Дизайнерки підкреслюють: ситуації, коли все своє варто носити з собою надзвичайно часті під час служби.

Однією з функції поліції є відвідування місць злочинів. Дуже важливо ніяк не втручатися в ці середовища та не лишати ніякого зайвого сміття або слідів ДНК. Було б страшенно непрофесійно викидати свої засоби гігієни там.

Крім того робота поліції також передбачає багатогодинне патрулювання без можливості відійти куди-небудь.

Моя ідея полягає в тому щоб створити стійкі до запаху антимікробні та придатні до прання мішечки”,

– розповідає дизайнерка та підсумовує: “Справа в тому що велика кількість речей в світі створюють жінкам велику кількість незручностей”.

Раніше ми вже писали, як складається життя жінок в містах для чоловіків (спойлер: не дуже). Читайте нашу статтю про це тут.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Великий Київ у Google News

підписатися