Бункер з банями: кияни не в захваті від величезного храму московського патріархату в центрі міста (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
12:45 15.08.2022

На вулиці Жилянській в центрі столиці вже майже звершили будівництво Свято-Троїцького храму УПЦ МП. Але кияни не в захваті, як від зовнішнього вигляду церкви, так і її належності московському патріархату.

Бункер з банями: кияни не в захваті від величезного храму московського патріархату в центрі міста (ФОТО)
оренда квартири Київ

Фото храму опублікував журналіст Юрій Макаров.

Готуймося: ось така краса неземна невдовзі прикрасить, точніше, вже прикрасила столицю. Свято-Троїцький храм УПЦ МП на початку Жилянської, практично на розі Великої Васильківської, поруч із місцем, де колись була зруйнована в 1960-ті Троїцька церква, але разів у десять більша й по-богатому. Концентрат стилю, смаку й, безумовно, святості. А також, що вже казати, взірець дотримання закону“, – написав Макаров у дописі.

Там біля тієї зруйнованої у 60-х церкви ще до революції збирались щось дуже велике будувати, але через революцію вдалось тільки частково. Так що ці добудовують, але вже за своїми смаками, додав журналіст.

Мешканці столиці також не в захваті від нового храму. Називають його “бункером з банями” та пропонують краще будувати більше шкіл і університетів.

До слова, Троїцька церква, яку намагаються відбудувати з 1911 року, має доволі цікаву історію такої собі київської «мігрантки», яка неодноразово змінювала прописку і витримала чимало ударів долі.

Великий Київ у Google News

підписатися