Букети тягнуть на річну зарплату вчителя. Соратники Зеленського скуповують букети, хоча могли б допомогти хворим дітям

Автор: Любава Лисичкіна
19:38 16.06

Нардепи від “Слуги народу” перетворили сесійну залу чи то на філію Бессарабки, чи то на Колонну залу Дома Совєтов: час від часу вони організовують в парламенті парад букетів.

Букети тягнуть на річну зарплату вчителя. Соратники Зеленського скуповують букети, хоча могли б допомогти хворим дітям

Про це написала співголова фракції “Європейська Солідарність” Ірина Геращенко.

Геращенко назвала парад букетів у ВРУ до днів народження  “лютим гламуром”, який  привнесли в  Парламент обранці від партії “Слуга народу”.
 
“Безсоромно перетворюючи сесійну залу чи то на філію Бессарабки, чи то на Колонну залу Дома Совєтов, час від часу вони організовують в парламенті парад букетів, змагаючись в довжині , кількості і вартості цих радянських оберемків . З подивом спостерігала це марнотратство останні два роки. Несмак , нарочите барство і демонстрація нескромності , перетворення ложі уряду на квітковий ларьок, вражають”, – зауважила Ірина Геращенко. 
 
І додала, що ці клумби тягнуть на річну зарплату вчителя чи лікаря, а нові обличчяв політиці привнесли абсолютну аморальність навіть в таку милу традицію – привітання колег з днем народження.
 
Крім цього нардепка нагадала, що на свій День народження попросила замість букетів зробили донат в фонд « Таблеточки».  А її колега по фракції Марія Іонова –   зробити донат на придбання коптера 128 бригаді.
 
Нагадаємо, депутатка від “Слуги народу” заявила, що “фізіологічно” українець може вижити і на 5 тисяч. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...