Будують “Ковчег”, але потопу не буде. Як на Михайлівській площі готуються до фестивалю

12:56 16.08

На Михайлівській площі в центрі Києва триває монтаж конструкцій та обладнання для проведення фестивалю «Ковчег «Україна»: десять століть української музики». Роботи триватимуть до 22:00 18 серпня.

Будують “Ковчег”, але потопу не буде. Як на Михайлівській площі готуються до фестивалю

Про це повідомляє Ковчег “Україна” у Facebook.

“Група шаленців, одержимих ідеєю збереження української культурної спадщини, стягує на Михайлівську площу у стольному граді Києві металічні конструкції, швелери і рейки, запрошує монтажників-висотників – і все для того, аби збудувати новий культурний Ковчег “Україна”. І зовсім незабаром там з’явиться найкрасивіша сцена України”, – йдеться у повідомленні.

Фестиваль триватиме з 21:00 до 23:00 22 серпня на Михайлівській площі та поєднає традиційну і класичну музику, шедеври українського образотворчого мистецтва і новітні технології.

Спеціально до події Сергій Жадан та гурт «ДахаБраха» написали пісню – легенду про Ноя на український лад.

22 серпня до “Ковчегу” приєднаються зірки української сцени – Аліна Паш, солістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, Wellboy, Джамала, Святослав Вакарчук. 

 

Нагадаємо, до 30-ї річниці Незалежності у центрі Києва на Михайлівській площі відбудеться концерт-подорож “Ковчег “Україна”: десять століть української музики”, що поєднає традиційну і класичну музику, шедеври українського образотворчого мистецтва і новітні технології.

Великий Київ у Google News

підписатися