Будівництво Великої Окружної: коли мають запустити рух від Мінського проспекту до вул. Богатирської

Автор: Галина Ворона
11:26 17.09

Будівництво Великої Окружної дороги триває за планом. За сприятливих погодних умов планується вже до кінця цього року завершити роботи та запустити автомобільне сполучення від Мінського проспекту до вул. Богатирської.

Будівництво Великої Окружної: коли мають запустити рух від Мінського проспекту до вул. Богатирської

Про це розповів заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

За його словами, наразі на ділянці від вул. Сім’ї Кульженків до вул. Богатирської влаштовують насип земляного полотна, шумозахисний екран, підпірну стінку ПС-1 і ПС-2, добудовують підземний пішохідний перехід та проводять будівельно-монтажні роботи на двох транспортних розв’язках на перетинах із залізницю та вул. Богатирською.

Одночасно виконують роботи з прокладання інженерних мереж: водопроводу, ливневої каналізації, очисних споруд, магістрального газопроводу, електромереж із трансформаторними підстанціями тощо.

Наступним етапом буде проведено дорожні роботи на основному проїзді від вул. Сім’ї Кульженків до вул. Богатирської із з’їздами.

Щоб запустити автомобільне сполучення Великою Окружною дорогою вже в цьому році, на будівництві щоденно працює понад 90 машин і механізмів та до 100 дорожніх будівельників. Наразі будівництво йде за планом. Сподіваємося, що погода й надалі сприятиме роботам і дозволить завершити їх у визначені терміни”, – додав Олександр Густєлєв.

Читайте також: “Прихопіть човен і весла”. Мера кличуть пройтись переходом під “новенькою” Окружною

Нагадаємо, кілька ділянок Окружної дороги перейшли на баланс Києва, і столичні дорожники їх поступово ремонтують. Минулоріч фактично збудували ділянку від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської і звели транспортну розв’язку в різних рівнях.

Великий Київ у Google News

підписатися