Будівництво Подільського мостового переходу: на Русанівських садах монтують конструкції тунелів метрополітену

Автор: Галина Ворона
16:49 18.04

На Подільському мостовому переході облаштовують конструкції тунелів метрополітену мілкого закладання на перегоні між станціями “Затока Десенка” та “Райдужна” на території Русанівських садів.

Будівництво Подільського мостового переходу: на Русанівських садах монтують конструкції тунелів метрополітену
Світлодіодне освітлення

Про це розповів на своїй сторінці у Facebook перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, там вже зробили тимчасові насипи під будівництво тунелю під залізницею, встановлюють залізобетонні палі тунелю.

Це один із важливих для міста інфраструктурних об’єктів, де зараз тривають активні роботи. Нині тут будують ділянку дороги від вул. Петра Вершигори до розворотного кільця трамвая (у напрямку до вул. Оноре де Бальзака). Наразі здійснюються такі роботи: виправлення профілю колій трамвая, мощення міжколійного простору залізобетонними плитами, влаштування конструкцій дорожнього одягу вздовж трамвайних колій і будівництво підпірних стін. Наступним етапом стане винесення інженерних мереж залізниці, розбирання колій і залізничної платформи та влаштування паль тунелю в межах земляного насипу“, – зазначив Микола Поворозник.

Він зауважив, що з’єднання Подільського мостового переходу з вулицею Оноре де Бальзака та запуск приватного транспорту цією ділянкою дороги дозволить зменшити навантаження на Північний міст і трафік транспорту з/на Троєщину.

Читайте також: Відеоревізія Подільсько-Воскресенського переходу – коли вже той міст на Троєщину? 

Нагадаємо, рух приватного автомобільного транспорту Подільським мостовим переходом обіцяють запустити після завершення будівництва доріг від Русанівських садів до вулиці Вершигори та проспекту Шухевича.

Великий Київ у Google News

підписатися