У цьому запевняє директор Департаменту комунальної власності Андрій Гудзь.
Він пояснив, щ фактично, місто продало другий, третій та четвертий поверхи будівлі, бо всі приміщення на першому поверсі, включно з легендарною “Київською перепічкою”, вже знаходились у приватній власності. Тому із закладами громадського харчування нічого не трапиться – вони продовжать своє існування.
Нам вдалося отримати на аукціоні втричі більше коштів, ніж стартова ціна, за будівлю на вулиці Богдана Хмельницького. 150 мільйонів гривень за один лот – це абсолютний рекорд серед проданого комунального майна по всій країні за всі часи незалежності”, – додав посадовець.
Він додав, що такі аукціони необхідні для наповнення бюджету спеціального фонду столиці.
150 мільйонів від продажу цієї нерухомості буде направлено до спеціального фонду столиці, кошти з якого використовуються винятково на ремонти і будівництво соціально значимих об’єктів, таких як лікарні, садочки та школи. В умовах воєнного стану та обмежених можливостей столичного бюджету такі надходження дуже важливі і є вагомою підтримкою для комунальних закладів Києва. Ми, як фахівці своєї справи, чітко розуміємо чого вартує столична нерухомість і її обслуговування, тому і виставляємо її на торги за ринкову ціну, а отримуємо навіть більше ніж очікували. Це говорить про те, що навіть в умовах нестабільної економіки у інвесторів є довіра до Києва”, – підкреслив Андрій Гудзь.
Читайте також: Гастрономічний скандал: у київської перепічки з’явився конкурент
Нагадаємо, ФДМУ продав пам’ятку біля “Золотих воріт” вшестеро дорожче за стартову ціну.