Будемо жорстко реагувати на спроби побудови «передвиборчих сіток», – Аваков

18:18 08.09.2020

До місцевих виборів залишається все менше часу. За кілька днів зареєстровані кандидати розпочнуть передвиборчу агітацію і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков вирішив звернутися до усіх учасників виборчого процесу із закликом суворо дотримуватися закону, не порушувати правила агітації, не вдаватися до незаконних схем та оборудок, не розхитувати ситуацію на своїх округах.

Будемо жорстко реагувати на спроби побудови «передвиборчих сіток», – Аваков

Звернення Авакова опубліковано на сайті МВС.

За його словами, в МВС достатньо сил, засобів та мотивації для контролю передвиборчого процесу.

Ми будемо жорстко реагувати на всі спроби побудови «передвиборчих сіток», на підкуп виборців, провокації та інші порушення. На жаль, інформація про такі намагання у нас вже з’являється. Жодна партія і жоден кандидат не отримає преференції від МВС чи поліції, але кожен може розраховувати на захист і забезпечення своїх законних прав”, – зазначив Аваков.

Також він додав, що в Національній поліції працює спеціальний підрозділ, який перевіряє усі повідомлення. Якщо є інформація про порушення виборчого процесу – кожен може звернутися за телефоном: 044-254-97-56.

Нагадаємо, 5 вересня 2020 року в Україні розпочався виборчий процес місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року. Основні дати – тут.

Водночас, Київська міська територіальна комісія не сформувала округи у місті у встановлений законом строк. Засідання комісії було штучно затягнуто, і вона не встигла ухвалити рішення до кінця дня 6 вересня.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...