Буде сучасний простір: на Виноградарі триває облаштування скверу

Автор: Марія Супрун
17:09 05.01

У Подільському районі триває облаштування скверу, який розташовано на проспекті Георгія Гонгадзе, 5-7-б. Його орієнтовна площа – 0,75 га.

Буде сучасний простір: на Виноградарі триває облаштування скверу

За словами депутата Київради, голови постійної комісії з питань транспорту, зв’язку та реклами Олексія Окопного, враховуючи численні звернення громадян, міська рада присвоїла даній земельній ділянці статус скверу. У 2021 році з міського бюджету було виділено 5,7 млн грн для проведення першої черги ремонтних робіт.

Наразі у сквері вже влаштовано доріжки з ФЕМ, встановлено нову огорожу та споруджено бетонні основи для лав, на які згодом буде прикріплено дерев’яні сидіння.

Цьогоріч ремонтні роботи буде продовжено, підрядна організація вже займається створенням велосипедних доріжок. Невдовзі на території буде встановлено урни, а навесні буде проведено додаткове озеленення. Згодом буде розпочато наступний етап облаштування скверу.

“Необхідно створити сучасний зелений простір та забезпечити комфортні умови для дозвілля мешканців Виноградаря”, – зазначив Окопний.

Нагадаємо, під Києвом відкрився парк для зимового відпочинку та розваг (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися