Буде без збоїв і відключень: на 10 вулицях у центрі Києва покращиться електропостачання (ПЕРЕЛІК)

Автор: Галина Ворона
16:54 21.07

У центрі Києва до кінця цього року планують реконструювати розподільчий пункт (РП) № 11, збудований ще у 1938 році. Старе електрообладнання замінять на сучасне нове. Завдяки реконструкції мешканці 10 вулиць середмістя столиці – а це
187 житлових багатоповерхівок – отримають сучасний енергооб’єкт, який забезпечить їх надійним та стабільним джерелом електропостачання.

Буде без збоїв і відключень: на 10 вулицях у центрі Києва покращиться електропостачання (ПЕРЕЛІК)

Про це повідомляє Шевченківська РДА.

Як зазначається, РП-11 знаходиться ну вулиці Шота Руставелі, 10 та забезпечує електрострумом будівлі на вул. Кропивницького, Басейній, Шовковичній, Дарвіна, Круглоуніверситетській, Великій Васильківській, Толстого, Терещенківській, Саксаганського та Тарасівській.

Під час реконструкції в РП-11 змонтують нові розподільчі комірки та вимикачі. Вони відповідають усім сучасним вимогам до такого класу обладнання та пристосовані для управління в дистанційному режимі за допомогою інструментів телемеханіки. До того ж оновлене обладнання більш дружнє до довкілля адже не містить у своїй конструкції масла, що потенційно може стати джерелом забруднення.

Саму будівлю РП приведуть у належний стан та відновлять благоустрій на території довкола.

Читайте також: Вночі – дешевше. Старі електролічильники у 59 багатоповерхівках замінять на двозонні (АДРЕСИ)

Нагадаємо, Троєщину перериють для заміни електрокабеля – зате потім обіцяють надійне живлення.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...