Британський музикант Стівен Рідлі “запалював” у парку Шевченка просто неба – фоторепортаж

Автор: Галина Ворона
17:59 13.11

Британський піаніст та співак, який залишив успішну банківську кар’єру заради музики і зараз збирає багатотисячну аудиторію по всьому світу, спонтанно дав безкоштовний концерт у київському парку Шевченка. Він приїхав у столицю на гастролі, але змушений був втретє перенести виступ у зв’язку із запровадженням “червоної” зони. Тож він вирішив підтримати своїх шанувальників у ​​нелегкі часи з купою обмежень вуличним концертом.

Британський музикант Стівен Рідлі “запалював” у парку Шевченка просто неба – фоторепортаж

Про вуличний концерт у Києві Рідлі повідомив на особистій сторінці в інстаграмі всього за кілька годин до його початку.

Київ, друзі! Мені набридли обмеження! Я ставлю піаніно у парку Шевченка о 16:00 та даю безкоштовний концерт для всіх! Я вирішив це 3 години тому назад! Приводьте своїх друзів, маму, ми співатимемо і розділимо чудові моменти в ці нелегкі часи!” – звернувся виконавець до своїх шанувальників.

Попри те що концерт був несподіваний, на запрошення відгукнулись сотні кияни, переважно молодь. 

Музикант так запалював, що драйв і енергія концерту відчуваються навіть при перегляді фото, які оприлюднили на Facebook-сторінці “Відкрита музика міста”

Стівен Рідлі концерт просто неба у парку шевченка у Києві Стівен Рідлі концерт просто неба у парку шевченка у Києві Стівен Рідлі концерт просто неба у парку шевченка у Києві Стівен Рідлі концерт просто неба у парку шевченка у Києві Стівен Рідлі концерт просто неба у парку шевченка у Києві

Нагадаємо, до Києва з концертом приїде джазова співачка з Грузії.

Великий Київ у Google News

підписатися