Бровари відзначатимуть 392-річчя

Автор: Марина Максенко
02:36 17.09.2022

17 вересня, місту Бровари виповнюється 392 роки. На Майдані Свободи відкрилася вулична експозиція “Комунізм=рашизм”.

Бровари відзначатимуть 392-річчя
оренда квартири Київ

Про це повідомив Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Планується провести благодійний Броварський забіг Незалежності, а також в парках будуть організовані розваги для дітей. У зв’язку з цими заходами в місті обмежать автомобільний рух деякими вулицями.

“За мирного часу ми мали б велике свято, але війна скорегувала наші плани. Гучних святкувань не буде, однак, ми підготували низку заходів, з урахуванням реалій воєнного стану та рекомендацій щодо безпеки людей”, – написав Сапожко.

17 вересня, у суботу, з 9.00 розпочнеться благодійний Броварський забіг Незалежності, який було вирішено перенести з 24 серпня.

У парку “Перемога”, сквері “Юність” та парку ім. Тараса Шевченка буде організовано розваги для дітей, майстер-класи, спортивні змагання та показові виступи спортсменів.

“Також протягом дня діятимуть благодійні ярмарки від волонтерів-активістів та благодійних фондів нашої громади”, – додав Сапожко.

Також варто зазначити, що у зв’язку з цими заходами обмежать автомобільний рух починаючи з перехрестя вул. Героїв України та вул. Героїв Небесної сотні до перехрестя вул. Героїв України та вул. Героїв УПА з 6-тої ранку 16 вересня по 23:00 18 вересня.

Також перекриють частину бульвару Незалежності у суботу з 08:00 по 12:00.

Великий Київ у Google News

підписатися