Світові ціни на нафту знизилися після переговорів між США та Іраном у Швейцарії. Про це повідомляє Reuters.
Ринок відреагував на заяви Тегерана про винятки для експорту нафти та нафтохімічної продукції. Якщо іранська нафта частково повернеться на світовий ринок, ризик дефіциту постачання стане меншим.
На цьому тлі ф’ючерси на Brent подешевшали на $1,19 — до $79,38 за барель.
Читайте також: Війна з Іраном коштувала Пентагону близько $40 млрд
Водночас на початку торгів нафта дорожчала. Причиною були погрози Дональда Трампа відновити війну, а також заяви Ірану щодо Ормузької протоки — одного з ключових маршрутів для світових постачань енергоносіїв.
Аналітики вважають, що подальша динаміка цін залежатиме від того, чи зможуть Вашингтон і Тегеран закріпити домовленості та чи повернеться іранська нафта на ринок у помітних обсягах.


