Боярка розшириться – будуть нові житлові квартали, школи та тунелі

17:50 01.06

Боярська влада має новий проєкт генерального плану міста (нині живуть за планом 1971 року), який готовий до затвердження міськрадою. Генпланом передбачено, що площа міста збільшиться в півтори рази. Плануються два нових житлових квартали з новими школами, дитсадками. Тубдиспансер винесуть за межі міста. Передбачено велику кількість скверів та парків, будівництво двох автомобільних тунелів та ін.

Боярка розшириться – будуть нові житлові квартали, школи та тунелі

Як повідомляється на Facebook-сторінці Боярської міської ради, в межі міста увійде північна територія, де зараз побудовано «Епіцентр» та територія компресорної станції. Заплановано і сучасний торговельно-розважальний центр.

Також новим Генпланом передбачено:

  • великий технопарк у північно-східній частині міста (територія колишніх декоративних культур) — промислова зона та громадська забудова, що в перспективі надасть нові робочі місця.
  • на виїзді у напряму Києва та в районі дитячого санаторію «Барвінок» два нових житлових квартали з двома новими школами, дитсадками й іншими громадськими об’єктами.
  • велику кількість скверів та парків. В межах міста залишаться ділянки лісу в районі лісодослідної станції та наших ставків «Лісовий» та «Шкільний». Це буде виключно рекреаційна зона для відпочинку людей, де не буде жодного будівництва.
  • високовольтні лінії електропередач можуть бути закладені під землю по вулиці Анатолія Пастернака. Тому новий генплан передбачає на цій вулиці великий зелений бульвар.
  • реконструкцію старих, будівництво трьох нових дитсадків та двох абсолютно нових шкіл.
  • реконструкцію кварталів застарілого житлового фонду та аварійних будинків. Зокрема такий квартал передбачено між вулицями Б.Хмельницького–Молодіжною–Незалежності. Там заплановано будівництво нового дитячого садочка на місці нинішнього адмінкорпусу районних тепломереж.
  • виведення тубдиспансеру за межі міста. Такі заклади повинні бути на відстані не менше 1 км від житлової забудови. В історичній частині міста є потреба в медамбулаторії. Вона буде на місці нинішнього районного протитуберкульозного диспансеру.
  • будівництво двох автомобільних тунелів під залізницею – біля переїзду в Тарасівці та недалеко від переїзду в старій Боярці. Також будуть три дворівневі автотранспортні розв’язки. Передбачено нове кладовище на території, що нині є за межами Боярки. Буде створено іще одне пожежне депо.
  • центральну площу міста на ділянці орієнтовно 0,5 га біля «Укртелекому». А на місці колишнього басейну «Прометей» буде новий спорткомплекс з басейном. Також генпланом передбачається будівництво нових, більш потужних сучасних очисних споруд.
  • сміттєсортувальну станцію, що останнім часом викликала деякі хибні тлумачення. Боярська влада відмовилася від спалювання сміття на користь компостування біологічної частини відходів після сортування. Сміттєсортувальна станція, яку заплановано збудувати на ділянці 8,1 га, зможе переробляти все сміття, яке продукуватиме майбутня Боярська ОТГ.

Нагадаємо, у Київській області створять більше 60 громад (СПИСОК).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...