«Бориспіль» відновлюватимуть за участю американської компанії, яка має досвід роботи в Іраку, Японії, Непалі

Автор: Любава Лисичкіна
21:16 20.11

Мова йде як про відновлення та модернізацію інфраструктури аеропорту, так і авіаційного сектору України в цілому.

«Бориспіль» відновлюватимуть за участю американської компанії, яка має досвід роботи в Іраку, Японії, Непалі Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

Про це повідомила пресслужба  Міжнародного аеропорту «Бориспіль».

Підписано меморандум про взаєморозуміння з американською інфраструктурною консалтинговою компанією AECOM.

«Меморандум знаменує собою важливу віху для відновлення авіаційного сектору України та є частиною глобального плану з відновлення та модернізації національних аеропортів», – зазначив генеральний директор аеропорту Олексій Дубревський.

Ця співпраця спрямована на просування критично важливих проєктів, які мають значення для відновлення міжнародного авіаційного сполучення та мають вирішальне значення для відновлення авіаційного сектору країни. Зокрема, модернізації інфраструктури аеропорту.

Довідково:

powerukraine

компанія AECOM має досвід участі у відновлювальних роботах різної складності по всьому світу – вона та її дочірні компанії брали участь у післявоєнній відбудові в Іраку, Афганістані та Боснії, а також у відновленні після стихійних лих у Непалі, Гаїті, Японії, Індонезії та країнах Карибського басейну.

Експерти компанії ухвалювали успішні авіаційні рішення для різних проєктів і континентів, від аналізу фінансового і технічного обґрунтування до проєктування, генерального планування, управління програмами та будівництвом.

Як писав “ВК”, до реконструкції аеропорту «Бориспіль» долучаться корейські компанії.

Великий Київ у Google News

підписатися