Боррель планує відвідати Україну: Порошенко вже обговорив з ним незаконну російську паспортизацію в ОРДЛО

Автор: Любава Лисичкіна
21:42 18.06

П’ятий президент України, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко провів коротку зустріч з Високим представником ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозепом Боррелем на полях Анталійського дипломатичного форуму високого рівня.

Боррель планує відвідати Україну: Порошенко вже обговорив з ним незаконну російську паспортизацію в ОРДЛО

Як зауважив Петро Порошенко, під час зустрічі він  звернув увагу на вкрай загрозливу практику незаконної видачі російською окупаційною владою паспортів РФ на території ОРДЛО.

“Я отримав підтвердження, що пан Боррель планує відвідати Україну. Я йому наполегливо порадив, і він це повністю сприйняв, щоб візит не обмежився лише Києвом, а він особисто поїхав на лінію зіткнення, на фронт, і переконався, як розвиваються події. Я думаю, що це полегшить скоординовану позицію Європейського Союзу по підтримці нашого суверенітета”, – додав політик.

Також Порошенко  відзначив важливість участі Євросоюзу в установчому саміті Кримської платформи у Києві. Крім того,  він з паном Боррелем обмінялись думками щодо результатів саміту ЄС-США, який відбувся 15 червня за участю Президента США Байдена.
“Україна залишається дуже високо в інтересах пана Борреля і як віце-президента Єврокомісії, і як людини, яка відповідає за зовнішні зносини і за безпеку – у цьому після нашої зустрічі я абсолютно впевнений”, – додав лідер “Європейської Солідарності”.
 
Нагадаємо, Петро Порошенко вважає,  що для України важливо продовжити консолідацію міжнародного тиску на Москву.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...