Боротьба з аритмією за допомогою ліків та фізичних вправ

10:05 19.06.2023

Серцево-судинні захворювання стоять на першому місці за рівнем смертності в Україні. Тому необхідно турбуватися про своє здоров’я, починаючи з юного віку. Сумна статистика свідчить про те, що все частіше проблеми з серцевим ритмом спостерігаються у зовсім молодих людей (до 20 років).

Боротьба з аритмією за допомогою ліків та фізичних вправ

Проблеми пов’язані з неправильним харчуванням, шкідливими звичками, малорухливістю. Особливо популярне таке захворювання, як аритмія. Вона характеризується нерівномірністю роботи серця. Зазвичай для подолання проблеми призначають Бісопролол або інші бета-блокатори. Замовити будь-які сучасні ліки можна в інтернет-аптеці «Бажаємо здоров’я».     

Чим небезпечна аритмія

Багато людей навіть не підозрюють у себе такого досить небезпечного захворювання. В більшості випадків його наявність фіксують при черговому обстеженні серця. Але про аритмію може свідчити:

  • больові відчуття в області грудей;
  • пришвидшений ритм роботи серця чи його уповільнення;
  • задишка;
  • погіршення самопочуття, втрата свідомості.

Звісно, симптоми можна сплутати і з іншими захворюваннями, але саме тому звернення до лікаря обов’язкове. Якщо проігнорувати такі тривожні ознаки, то в майбутньому можливі ускладнення (порушення роботи серця, атрофія серцевого м’яза, збільшення порожнин серця). Тільки лікар призначить медичні препарати, курс лікування, режим харчування. 

Не тільки медикаменти

Для лікування потрібні не лише фармацевтичні препарати, але і фізична активність. При аритмії не тільки можна, але й потрібно займатися спортом. Щоправда, є кілька важливих нюансів:

  1. Помірність – фізична активність має розпочинатися з розминки з поступовим збільшенням інтенсивності вправ.
  2. Уважність – тренуватися необхідно під наглядом інструктора, негайно реагувати на можливе погіршення самопочуття.
  3. Контроль – необхідно вести щоденник пульсу (вимірювання під час занять можуть виконуватися за допомогою браслетів чи смарт-годинників).

Звісно, заняття мають бути регулярними. При тривалих перервах та різкому початку тренування можна завдати шкоду організму. Ведіть здоровий спосіб життя та почувайтеся добре!

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин