“Вийди розбійник, пам’ятаєте?” Богуцька вважає, що Богдан “надихав” Зеленського

Автор: Тетяна Сененко
11:41 18.03

Нардепка від “Слуги народу” Єлизавета Богуцька заявила, що коли главою Офісу президента був Андрій Богдан, Володимир Зеленський намагався більше вникати в політичні процеси і був “напористий”.

“Вийди розбійник, пам’ятаєте?” Богуцька вважає, що Богдан “надихав” Зеленського

Про це вона розповіла в інтерв’ю інтернет-виданню “Цензор.net”.

“За Богдана президент був узагалі іншим. Він був живим, цікавим, активним, нахрапистим, у все намагався вникати. “Вийди, розбійник” пам’ятаєте? А як він вичитував митників? Це все подобалося людям, вони бачили, що ось прийшов президент, який хоче змінити життя у країні”, – вважає Богуцька.

Вона зазначила, що поведінка президента багато в чому залежить від того, хто очолює його офіс.

“Так, в певні періоди часу, поки Володимир Олександрович був президентом, у багатьох наших депутатів, і у мене в тому числі, були хвилеподібні враження щодо того, чи хоче Володимир Олександрович змінити країну. Просто очікування були настільки високі – і настільки вони стали прагнути до нуля … І тільки останні події якось сколихнули народ – що таки процес, напевно, пішов”, – зазначила нардепка.

Також Богуцька поділилась, що у неї складається враження, що країною керує не президент України Володимир Зеленський, а глава його офісу Андрій Єрмак.

“У мене періодично теж виникало відчуття, що країною керує не президент Зеленський, а Андрій Єрмак – в той час як президенту Зеленському довірили маленький шматочок: будувати дороги, лікарні, сидіти в цій капсулі – і не втручатися в міжнародну політику, в стосунки з олігархами і так далі. Але з останніх подій ми бачимо, що президент розкривається і виходить з цієї теплої ванни. Так, можливо, не він власноруч приймає рішення. Але він створює той самий політичний “дах” і всі умови для того, щоб РНБО цим займалася. На сьогоднішній день це єдиний орган, якому він абсолютно довіряє в плані того, що будуть зміни; що цей орган дасть мотивацію і для СБУ, і для МВС (швидше за все). Принаймні, я на це сподіваюся”, – заявила Богуцька.

Юрист і кінопродюсер Андрій Єрмак був помічником президента України із 21 травня 2019 року. Спочатку він відповідав за міжнародну політику, але з часом у сферу його відповідальності перейшли й інші питання. За даними “ВВС News Україна”, він відповідав за переговори з Росією щодо Донбасу й обміну полоненими, а також готував з української сторони нормандські переговори в Парижі у грудні 2019-го.

Нагадаємо, станом на сьогодні більшість українців вважають, що Володимир Зеленський не має достатнього досвіду і компетентності, щоб для посади президента України.

Глава держави Володимир Зеленський все ще очолює президентський рейтинг, але втрачає підтримку серед виборців, тоді як його політичні конкуренти посилюють позиції. Найближчим опонентом Зеленського став п’ятий президент і очільник партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко, який змістив з другої сходинки рейтингу лідера ОПЗЖ Юрія Бойка.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...