“Бога не існує” – слова сироти, батьки-медики якого померли від коронавірусу

11:45 23.10.2020

В місті Тараща, що під Києвом, померли двоє медиків — медсестра місцевої поліклініки і лікар-анестезіолог місцевого реанімаційного відділення. В них залишився 13-річний син, який також перебував на апараті ШВЛ. Коли він прийшов до тями і йому сказали, що немає обох батьків, він сказав, що “Бога не існує”.

“Бога не існує” – слова сироти, батьки-медики якого померли від коронавірусу

Про це зі сльозами на очах розповіла ведуча Наталія Мосейчук перед початком шоу “Право на владу”. Вона звернулася до президента Володимира Зеленського та попросила взяти під особистий контроль долю таких дітей. 

Я хочу звернутися до Зеленського і попросити його взяти під особистий контроль справи всіх лікарів, з якими сталося лихо під час цієї пандемії. Справи всіх лікарів, які загинули і в яких залишилися діти. Володимире Олександровичу, я дуже прошу вас запровадити президентську стипендію для дітей героїв-лікарів. Дуже прошу вас простежити за долею цих дітей”, — звернулася Мосейчук. 

Вона також закликала зробити усі необхідні виплати родині та сприяти тому, аби діти лікарів, які загинули, безперешкодно вступили до вишів, в яких вони забажають вчитися вже за декілька років — так само, як це гарантували дітям з Донецька і Луганська. 

Як повідомлялося, сучасні захисні костюми для медиків почали шити в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися