Близько 20 повітряних куль знову злетять в небо – фестиваль подовжено

15:43 29.06.2020

26 червня у Макарівському районі Київської області стартував сімейний фестиваль повітряних куль “Мамо, я вдома” в новому післякарантинному форматі. Деякі вечірні польоти через погодні умови були скасовані, тому фестиваль продовжиться 4-5 липня – близько 20 повітряних куль знову злетять в небо.

Близько 20 повітряних куль знову злетять в небо – фестиваль подовжено

Як повідомляють організатори фестивалю – повітроплавне товариство “Монгольф’єр” – всі охочі зможуть взяти участь в організації красивих стартів десятків величезних яскравих аеростатів. Фестиваль відбудеться з дотриманням всіх необхідних санітарно-епідеміологічних норм. Гостей чекає занурення у світ повітроплавання, нові емоції і приголомшливі інстаграмні фото.

Для участі необхідно зареєструватися на сайті фестивалю, вибрати бажану роль в оргкомітеті (фотограф, волонтер, спостерігач, блогер та ін.) та пройти інструктаж. Без реєстрації присутність на місці старту повітряних куль неможлива, у зв’язку з карантинними обмеженнями. А всі охочі здійснити фестивальний політ на повітряній кулі, повинні попередньо придбати сертифікат.

Старти повітряних куль заплановані 4 та 5 липня вранці на світанку — о 5:00, а також ввечері — о 19:00. У день, в теплу пору року, повітряні кулі не можуть літати. Це пов’язано з перегрівом повітря біля землі, що перешкоджає комфортному зльоту аеростатів. Літні польоти в усьому світі проходять після світанку і перед заходом сонця.

Повітроплавання чутливе до погодних умов. Тому старти аеростатів можливі при відсутності сильного вітру, опадів і грози та інших метеорологічних факторів. Польоти аеростатів можна буде спостерігати в небі Макарівського району, в межі сіл Колонщина та Березівка. Під час польотів на сайті фестивалю буде відбуватися онлайн трансляція в звичайному і 360° форматі.

Так на Київщині проходив фестиваль 27 червня:

Нагадаємо, у зоні відчуження можуть з’явитися екскурсії на повітряних кулях.                                                                                                       

 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...