Блогерка-ескортниця отримала медаль від розвідки: соцмережі в шоці

Автор: Любава Лисичкіна
15:07 04.03.2023

Соцмережі обурені тим, що влада нагородила дівчину, яка давала інтерв’ю як ескортницею і поширювала оголені світлини в інстаграм.

Блогерка-ескортниця отримала медаль від розвідки: соцмережі в шоці Фото: Інстграм Оксани Волощук
Світлодіодне освітлення

Українська блогерка Оксана Волощук сама розмістила відповідні фото в соцмережі.

Цікаво те, що дівчина відома як Ксюша Манекен,  отримала відзнаку Головного управління розвідки Міноборони України медаль «За сприяння воєнній розвідці Україні» II ступеня.

Медаль її було вручено під час зустрічі радника керівника Офісу президента Михайла Подоляка з інстаграм-блогерами. Відомо, що блогери зустрілися з головою ОП Михайлом Подоляком. Там обговорювали, як стверджують самі знаменитості, “питання інформаційної війни та мотивації населення”.

Манекен згадала про своє минуле і про те, що вона заробляла на життя ескортом. Вона написала: “Комік став президентом, “ескортниця” отримала орден. А ви, всі такі “правильні”, не отримали від цього життя них*я”. Однак незабаром цю Stories Волощук видалила.

За що Волощук отримала медаль, наразі невідомо, але соцмережі обурені:

Раніше , у 2015-2016 роках , Волощук  розповідала, як “змінився” Крим після того, як його окупувала РФ. Тоді блогерка стверджувала, що їй “не важливо, чий Крим”:

Великий Київ у Google News

підписатися