Бізнес платитиме за сніг, точніше, за його неприбирання. Кількість приписів і протоколів зашкалює

Автор: Любава Лисичкіна
19:13 29.01

Інспектори КП «Київблагоустрій» та районних держадміністрацій перевіряють дотримання балансоутримувачами правил благоустрою в частині очищення від снігу. На жаль, не всі виконують вимоги приписів та вчасно звільняють території від снігу.

Бізнес платитиме за сніг, точніше, за його неприбирання. Кількість приписів і протоколів зашкалює

Як інформують у КМДА, за несвоєчасне прибирання прилеглих територій від опадів та неналежне прибирання снігу,  столичні інспектори внесли 772 приписи та склали 102 протоколи на керівників столичних підприємств.

Ідеться про те, що від 5 години ранку інспектори КП «Київблагоустрій» та районних держадміністрацій перевіряють дотримання балансоутримувачами правил благоустрою в частині очищення від снігу.  Місцева влада зауважує, що місто працює над ліквідацією наслідків негоди в посиленому режимі. І крім 5538 комунальних працівників, які, за інформацією міськадміністрації,  чистять тротуари, зупинки, пішохідні доріжки у парках та скверах, прибирати сніг мають і підприємці.

«Відповідальність стовідсотково лежить на керівниках підприємств. На жаль, не всі виконують вимоги приписів та вчасно звільняють території від снігу. За статтею 152 Кодексу про адмінправопорушення, розмір штрафу сягає до 1700 грн. Від 5:00 майже сто інспекторів працюють на секторах, вносять приписи та складають протоколи», – прокоментував  ситуацію з перевірками в. о. директора  Департаменту міського благоустрою  Тимур Ткаченко.

Ткаченко зазначив, що кожного керівника, який не дотримується чинних правил благоустрою, буде притягнуто до відповідальності.

Відомо,  дорожники і комунальники столиці працюють у посиленому режимі. Дорожні служби продовжують інтенсивно обробляти вулиці протиожеледними засобами.

Нагадаємо, цими вихідними, 30-31 січня, на дорогах Києва очікується ожеледиця (І рівень небезпечності, жовтий). Мешканців столиці попередили про небезпеку на дорогах та закликали дотримуватись простих порад, які можуть вберегти від травм та нещасних випадків.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...