“Бізнес на крові”: з’явилась петиція до Зеленського про заборону концертів російських артистів

Автор: Галина Ворона
13:50 22.09

Шоумен Ігор Кондратюк зареєстрував на сайті президента петицію за заборону концертів (гастролей, окремих виступів на фестивалях та корпоративах) російських артистів – громадян країни-агресора Росії. На його думку, така заборона повинна діяти до повернення Криму та відновлення Україною контролю над своїми східними кордонами.

“Бізнес на крові”: з’явилась петиція до Зеленського про заборону концертів російських артистів

Про це він повідомив на своїй Facebook-сторінці.

Ця війна забрала життя 14 тисяч громадян України, а мільйонам принесла поневіряння, змусивши жити в російській окупації, або вимушеним стати переселенцем. Тому для мене дико і безчесно, що на 8му році війни в Україні НЕ заборонено гастролі російських артистів. Людей, які вдають, що вони “внє палітікі”, виступаючи при цьому в Росії перед вбивцями українців, а, приїжджаючи сюди – перед їхніми жертвами”, – пояснює свою точку зору шоумен.

За його словами, переважна більшість російських артистів або відкрито підтримують агресію Кремля і імперську істерику під назвою “кримнаш”, або відвідують окупований Крим, порушуючи українські закони, або тихо мовчать, тобто по суті – теж підтримуючи війну з Україною.

Дозволяти їм виступати в Україні до повернення Криму та контролю за східними кордонами – це нонсенс і колаборація з агресором (я – за заборону будь-яких контактів з агресором! На всіх рівнях!). Як любив казати нинішній Президент України В. Зеленський – “бізнес на крові”. Я вимагаю припинити цей бізнес. В світі майже 200 країн. Нехай до нас їздять з концертами мирні люди, а не глашатаї “русского міра!” – підсумував Кондратюк.

Ознайомитись із петицією та за бажанням підтримати можна тут.

Читайте також: Я б не випускав її на сцену: Кондратюк про виступ Ротару на концерті до Дня незалежності

Нагадаємо, буквально днями у столиці виступала фанатка Путіна Успенська, яка бувала в Криму і підтримує агресію РФ на Донбасі.

Великий Київ у Google News

підписатися