Біля “Олімпійського” почався сімейний фестиваль здоров’я: деталі

Автор: Тетяна Сененко
12:05 19.09

Біля НСК «Олімпійський» пройде фестиваль спорту, гри та здоров‘я. Кожен бажаючий зможе не тільки спостерігати за тим, що відбувається, а й взяти безпосередню участь в спортивному дії під керівництвом професійних інструкторів.

Біля “Олімпійського” почався сімейний фестиваль здоров’я: деталі

Проект  реалізується за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА.

“Молодіжна громадська організація «Новий формат» у партнерстві з Молодіжною громадською організацією «Молодіжне Об’єднання «Скаути Києва» та НСК «Олімпійський» запрошує взяти участь у Фестивалі спорту, гри та здоров’я «Моя Гра».Фестиваль  проводиться для розвитку та популяризації спорту в місті Києві,залучення мешканців міста до занять фізичною культурою і масовим спортом, популяризації здорового способу життя, підтримки дружніх відносин між спортивними клубами та громадськими організаціями спортивного профілю”, – йдеться у повідомленні організаторів

Це простір, що об’єднує майданчики з різних видів спорту, ігрові майданчики для гостей заходу будь-якого віку і рівнів фізичної підготовленості. 

У програмі фестивалю:

  • ігрові дитячі майданчики,
  • спортивні майданчики з різних направлень для всіх учасників фестивалю (футбол, флорбол, фрісбі, єдиноборства, бокс, теніс, петанк, регбі),
  • майданчик фітнесу та танців
  • чемпіонат з настільних ігор
  • показові виступи та відкриті тренування
  • катання на роликах, скейтах, самокатах
  • спортивні естафети.

Мета фестивалю — залучення дітей, підлітків та молоді до занять фізичною культурою та активними видами спорту, в тому числі й нестандартними, введення в широкий обіг користування в дитячому та молодіжному середовищі ігрових технологій різного формату.

Коли: 19 вересня, з 12.00
Де: Алея здоров’я Національного спортивного комплексу «Олімпійський».
Вхід вільний.

До слова, традиційна правозахисна хода за права людини для ЛГБТ+ спільноти пройде центральними вулицями Києва у неділю вранці 19 вересня. Цьогорічний Марш рівності проходитиме під гаслом «Пліч-о-пліч на захист рівноправ’я».

Великий Київ у Google News

підписатися