Біля метро “Видубичі” відкрився перший перехоплюючий паркінг. Поки безкоштовний (ФОТО)

15:51 29.07.2020

Поблизу шести станцій метро облаштують перехоплюючі паркувальні майданчики. Перший з них – біля станції метро «Видубичі» – вже працює в режимі дослідної експлуатації, поки що на безоплатній основі. 

Біля метро “Видубичі” відкрився перший перехоплюючий паркінг. Поки безкоштовний (ФОТО)

Як повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв, він розрахований на 193 місця. На сьогодні в середньому щодня власники автомобілів залишають на паркінгу 120-140 автівок.

Для зручності користувачів паркінгу на «Видубичах» вже влаштовано зовнішнє освітлення, транспорте та пішохідне огородження, два безпечних пішохідних переходи, нанесено вертикальну та горизонтальну дорожню розмітку, встановлена навігація, прокладено оптоволокно та найближчим часом буде встановлено 10 камер відеоспостереження. Наразі завершується обладнання вхідних груп: КПП та шлагбаумів.

Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи Перехватывающая парковка Выдубичи

Як повідомлялося раніше, перехоплюючі паркінги з’являться на в’їздах у столицю за п’ятьма напрямками:

  • Ірпінський напрямок – поблизу станції метро «Академмістечко»;
  • Житомирський напрямок – біля станції метро «Святошин»;
  • Одеський напрямок – біля станцій метро «Видубичі» та «Іподром»;
  • Бориспільський напрямок – біля станції метро «Червоний Хутір»;
  • Гостомельський напрямок – біля станції метро «Сирець».

Загалом на цих паркінгах зможуть розміститися 988 автомобілів. Водії можуть залишити власний автомобіль на майданчику та продовжувати рух громадським транспортом.

Завдяки цьому ми розвантажимо центральну частину міста від приватного транспорту і зменшимо затори у столиці», – підкреслив директор Департаменту.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, на Трухановому острові з’явився безкоштовний майданчик для паркування автівок.

Великий Київ у Google News

підписатися