Біля фунікулера зроблять широкий і зручний перехід: забагато перехожих

Автор: Любава Лисичкіна
20:58 28.04

У Києві на Поштовій площі розширюють пішохідний перехід через Володимирський узвіз біля фунікулеру. Схему розширення розробили в ЦОДР. Там уточнили, що ширина пішохідного переходу складатиме шість метрів.

Біля фунікулера зроблять широкий і зручний перехід: забагато перехожих

Про це повідомляє Хмарочос.

За підрахунками одного з ініціаторів розширення, Олександра Томазова, пікове значення інтенсивності руху пішоходів у вихідний день досягло 3276 людей за годину. Враховуючи дані – ширина проходу повинна бути більше шести метрів за нормами для такої інтенсивності.

Працівники ЦОДР  вже перенесли світлофор та розмістили дорожні знаки. 

КП ШЕУ Подільського району має провести інші роботи за новою схемою, зокрема, заниження бордюрного каменю, нанесення розмітки та встановлення тактильної плитки тощо .

Згідно з Держстандартами, ширину переходу визначають з урахуванням інтенсивності пішохідного руху з розрахунку метр на кожних 500 пішоходів за годину, при цьому ширина переходу повинна бути не менше ніж чотири метри.

До слова, столиця виходить із “червоної” зони карантину з 1 травня.  На території міста Києва застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для “жовтого” рівня епідемічної небезпеки.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...