Біля Дарницького мосту помітили будівельників з технікою – що там відбувається

Автор: Галина Ворона
19:47 17.10

Один із найвідоміших столичних довгобудів – Дарницький міст, який в народі називають мостом Кирпи, – отримав шанс на добудову.

Біля Дарницького мосту помітили будівельників з технікою – що там відбувається

Як пише Сьогодні, днями тут з’явились будівельники з технікою та стартували роботи з добудови з’їздів з мосту на Дніпровську набережну.

За даними видання, компанія-підрядник зайнялася підготовчими роботами. Біля ділянок з недобудованими опорами спостерігається скупчення техніки, а робочі обробляють іржаві металеві конструкції піскоструєм.

Про початок робіт повідомляє і міський оглядач Павло Авдокушин.

Він дізнався, що підрядник упорядковує територію будмайданчиків, інвентаризує наявні конструкції і вузли майбутніх мостових споруд, відновлює тимчасові конструкції, підмостки, драбини, проводить роботу на пальовому полі опори з’їзду на Осокорки, готується добетонувати наявні незавершені опори естакад.

Також розробляється конструкторська документація на пролітну будову майбутнього заїзду.

Фото: Павло Авдокушин
Фото: Павло Авдокушин
Фото: Павло Авдокушин

Нагадаємо, Дарницький мостовий перехід має 6 смуг руху, по 3 у кожному напрямку. Він готовий на 80%. З 2013 року комплекс автомобільних з’їздів з мосту на лівому березі стоїть недобудований. Нещодавно стало відомо, що завершати будівництво мосту взялась компанія “Автострада”. До кінця 2022 року має завершитись будівництво дороги з реконструкцією Харківського шляхопроводу, а також автомобільної розв’язки з Дніпровською набережною. 

Великий Київ у Google News

підписатися