Про це свідчать результати опитування, проведеного Центром Разумкова у серпні 2021 року.
Так, 47,5% респондентів вважають, що якості особистості (особливості характеру, вольові та моральні якості) Зеленського більшою мірою не відповідають посаді Президента , 17,6% вважають, що відповідають, а 27,5% − що відповідають і не відповідають однаковою мірою.
Даючи оцінку, чи володіє Володимир Зеленський достатнім професійним досвідом і компетентністю, щоб бути Президентом, 53,9% опитаних обирають бали, що відповідають низьким оцінкам досвіду та компетентності, а 19,0% − бали, що відповідають високим оцінкам досвіду та компетентності.
42,2% опитаних оцінюють наявні результати діяльності Зеленського на посаді Президента України переважно негативно, 13,9% − переважно позитивно, а 39,8% зазначають, що є як негативні, так і позитивні результати. Отже, індекс поточних досягнень фактично не змінився: –28,4 у березні проти –28,3 у липні-серпні.
Стосовно емоційної оцінки, то 33,7% респондентів заявили, що Президент викликає у них переважно негативні емоції, 19,2% ˗ переважно позитивні, 28,7% ˗ рівною мірою негативні і позитивні, 13,9% ˗ не викликає якихось емоцій.
Стосовно очікувань від подальшої діяльності Зеленського на посаді Президента України, то у 39,5% респондентів ці очікування є переважно негативними, у 18,9% − переважно позитивними, 32,3% опитаних вважають, що будуть як негативні, так і позитивні результати.
Читайте також: Як Путін х**ло, так Зеленський брехло – заява “Європейської Солідарності”
Як повідомлялося раніше, Зеленський не виконав основні «стадіонні обіцянки» – топ заяв.