У Києві рятувальники ліквідували пожежу, спричинену вечірнім російським обстрілом.
Про це повідомили у Державній службі з надзвичайних ситуацій.
Нагадаємо, ввечері 25 червня внаслідок ворожої атаки у Дарницькому районі міста зайнялися складські приміщення.






За даними мера Києва Віталія Кличка, двоє людей постраждали. Обом медики надали допомогу на місці.
До гасіння були залучені понад 100 рятувальників та 23 одиниці пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.
Раніше «ВК» писав, що за іншою адресою уламки збитих цілей впали на відкриту територію, там обійшлося без негативних наслідків.


