Білорусь розпочала мобілізаційні навчання біля кордону України

Автор: Галина Ворона
13:27 22.06

Міноборони Білорусі повідомило про початок 22 червня мобілізаційних навчань у Гомельській області, які триватимуть до 1 липня.

Білорусь розпочала мобілізаційні навчання біля кордону України

За даними прес-служби, мета навчань – перевірити готовність військових комісаріатів виконувати завдання щодо призначення.

Учасники навчань мають відпрацьовувати “питання щодо доукомплектування військових комісаріатів шляхом призову військовозобов’язаних запасу”. За час перебування на військових зборах із військовослужбовцями проведуть заняття.

Зокрема, передбачено виконання військкомісаріатами заходів щодо оповіщення та подання військовозобов’язаних на пункти відправлення до військових частин. Після формування відповідних команд військовозобов’язані будуть відправлені за місцем проживання, таким чином буде перевірено питання – контрольне сповіщення.

Для проведення оповіщення та збору військовозобов’язаних на пунктах відправки будуть розгорнуті відповідні пункти оповіщення та збору.

Для створення обстановки, наближеної до реальної, під час навчання сплановано участь підрозділів сил спеціальних операцій збройних сил.

Основною особливістю майбутнього мобілізаційного навчання, на відміну від минулих мобілізаційних навчань у військових комісаріатах ​​інших областей, є те, що постачання мобілізаційних ресурсів у військові частини не планується, а покликані у військові комісаріати на навчальні збори військовозобов’язані будуть брати участь у мобілізаційному навчанні”, – говориться у повідомленні білоруського міноборони.

Також зазначається, що навчання проводиться щорічно. Минулого року аналогічне навчання було проведено із військовими комісаріатами Могилівської області.

Читайте також: Рада заборонила ввезення книжок із РФ та Білорусі

Нагадаємо, українські спортсмени готові бойкотувати змагання у разі допуску Росії та Білорусі.

Великий Київ у Google News

підписатися