Бійка за щеплення. В столичному центрі вакцинації почубилися жінки й чоловіки (ВІДЕО)

Автор: Володимир Хлєбников
11:22 01.11.2021

Напередодні запровадження в Києві обмежень “червоної” зони десятки тисяч жителів столиці кинулися робити щеплення від коронавірусу. У центрах вакцинації утворилися величезні черги, а подекуди виникали конфліктні ситуації та навіть бійки.

Бійка за щеплення. В столичному центрі вакцинації почубилися жінки й чоловіки (ВІДЕО)

В одному зі столичних  гіпермаркетів сталася бійка за участі двох чоловіків та двох жінок. Відео інциденту у соцмережах оприлюднили свідки інциденту.

За словами очевидців, конфлікт стався через те, що не всі могли встигнути отримати щеплення до кінця робочого дня. У деяких громадян під час очікування у довжелезних чергах банально не витримували нерви.

Читайте також: Вакцинальний колапс? Довжелезну чергу на щеплення зафільмували на Сирці (ВІДЕО)

На запису (див. далі) видно, як два чоловіки вовтузяться на підлозі. Дехто з присутніх спробував їх розняти, однак безрезультатно. Паралельно з цим сталася сутичка між двома жінками.

Як повідомлялося, через запровадження в Києві локдауну тисячі невакцинованих громадян “штурмують” центри вакцинації. Місцями утворюються величезні черги.

З 1 листопада в столиці почав діяти “червоний” рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про те, які заборони почали діяти для невакцинованих громадян, читайте тут.

Читайте також: Нові ПДР, обов’язкові щеплення та пенсії: що зміниться з 1 листопада

Великий Київ у Google News

підписатися