Бідося, не вміє. Скандальному Миколі Тищенку у Раді в’язали краватку (ВІДЕО)

Автор: Любава Лисичкіна
23:15 21.10

Сесійна зала Верховної Ради бачила багато чого: на робочих місцях депутати і спали, і їли, і заводили романи, не кажучи вже про задимлення та бійки.

Бідося, не вміє. Скандальному Миколі Тищенку у Раді в’язали краватку (ВІДЕО)

На відео, яке зафільмував Олександр Гончаренко,  видно, що нардепи від “Слуги народу” Олег Бондаренко та Сергій Шахов прийшли на допомогу однопартійцю у вдіванні краватки. При цьому, Бондаренко вправно зав’язує елемент костюму Тищенка, а Шахов – сміється.

Відео фотокора перепостив у себе на сторінці нардеп Бондаренко, зауваживши, що “у сесійній залі під час перерви є час і для дружньої допомоги)”.

В той же час у коментарях під відео користувачі соцмережі жартують, що слід було в’язати міцніше та що тепер Тищенку слід шукати серед “слуг” перукаря:

Нагадаємо, Микола Тищенко постійно потрапляє в скандали. Так, нещодавно, він обматюкав однопартійця в Трускавці – це потрапило на відео. Попри карантин минулого року ресторан “Велюр” у центрі столиці, який належить депутату від “Слуги народу” Миколі Тищенку, продовжував приймати VIP-гостей – народних депутатів, бізнесменів, “кварталовців” та екс-чиновників.

Великий Київ у Google News

підписатися