Безумна любов: чоловік скерував російську ракету на дім жінки, яка не відповідала взаємністю

Автор: Оксана Тупальська
23:34 10.07

46-річний чоловік залицявся до жінки, однак та так і не відповіла взаємністю. Після чого він надав спецслужбам РФ координати її будинку для завдання ракетного удару.

Безумна любов: чоловік скерував російську ракету на дім жінки, яка не відповідала взаємністю
Світлодіодне освітлення

Жінка працювала на пошті, і чоловік отримав там її номер телефону під час пересилання бандеролі. Згодом слав їй повідомлення. Після отримання відмови у спілкуванні написав смс, що співпрацює зі спецслужбами РФ і надасть їм координати її будинку для завдання російського удару. Це сталося у Миколаєві.

Хоч жінка спочатку не сприймала погрози всерйоз, згодом інформація підтвердилася і лихо вдалося попередити.

Виявилося, що залицяльник за гроші погодився надати особам з РФ геокоординати багатоповерхівки, де вона мешкала, а також координати місць, де на його думку розміщуються підрозділи ЗСУ.

Тепер справа перебуває у Центральному районному суді міста Миколаєва, чоловіка затримали та направили до СІЗО. Його підозрюють у вчиненні злочинів за кількома статтями Кримінального кодексу України, загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Раніше “ВК” розповідав, що Служба безпеки викрила на Київщині та затримала п’ятьох блогерів, які вели інформаційно-підривну діяльність на користь рф, зокрема працювали на зрив мобілізації в Україні.

Великий Київ у Google News

підписатися