Безкоштовний збір старої техніки: від киян чекали більшої активності – фоторепортаж

Автор: Галина Ворона
16:40 26.01.2022

Кияни сьогодні могли безкоштовно здати на утилізацію несправну або застарілу техніку. Кореспондент “ВК” побував у пункті прийому та подивився, наскільки активно мешканці столиці скористались такою можливістю та несли небезпечний непотріб, який у жодному разі не можна просто викидати у сміттєві контейнери.

Безкоштовний збір старої техніки: від киян чекали більшої активності – фоторепортаж

Акцію зі збору техніки, що віджила своє, організували Центр управління побутовими відходами спільно з мережею магазинів електронної та побутової техніки.

збір техніки на утилізацію

Мобільний пункт, куди можна було здати непотріб, працював з 10 до 12-ї на Дорогожичах.

Цього разу киянам пропонували здати:

  • дрібну побутову техніку (електрочайники, праски, міксери, тостери тощо)
  • велику побутову техніку (бойлери, пральні машини, кондиціонери, холодильники тощо)
  • комп’ютерну техніку та аксесуари (системні блоки, монітори, ноутбуки, зарядні пристрої, флешки, клавіатури, мишки, мобільні телефони, електронні книги, планшети тощо)
  • оргтехніку (принтери, сканери, ксерокси, калькулятори)аудіо- та відеотехніку (відеомагнітофони, плеєри, музичні центри, навушники, відеокамери тощо).

Все, що приносили кияни, сортували у різні контейнери в залежності від виду та матеріалу.

Як розповів кореспонденту “ВК” представник мережі магазинів Олександр Мельников, спочатку збір непотрібної техніки планувався як внутрішня акція для суто працівників, однак потім вирішили розширити її і запросити здати непотрібну техніку всіх охочих.

Результатами збору Олександр залишився не дуже задоволений, вважає, що активності киян завадила пандемія коронавірусу і недостатня поінформованість людей про захід.

Тож подібну акцію організатори планують повторити через кілька місяців.

збір техніки на утилізацію

Водночас Центр управління відходів постійно допомагає юридичним особам утилізувати складні відходи, із умовами роботи організації ви можете ознайомитися на її сайті.

Читайте також: Сервіс “Екомапа” перестав працювати – що сталось та куди повідомляти про екологічне лихо

Нагадаємо, у Києві тестують нові контейнери для небезпечних відходів, що мають сім отворів: для різних типів ламп, батарейок, дрібної електроніки, термометрів та медичних препаратів.

Великий Київ у Google News

підписатися