Безкоштовна стерилізація домашніх тварин у Боярці – як скористатися послугою

17:28 06.07.2020

До кінця 2020 року мешканці Боярки мають змогу безкоштовно простерилізувати своїх домашніх улюбленців у ветеренарній клініці “АЛЬБА Зооветцентр”. Послуга безкоштовна. Всі витрати покриваються за кошти міського бюджету за програмою «Бюджет участі».

Безкоштовна стерилізація домашніх тварин у Боярці – як скористатися послугою

Як повідомляє Боярська міськрада, у зв’язку з карантинними обмеженнями, клініка працює за попереднім записом: телефон: 097 800 77 44; адреса: Боярка, вул. Хрещатик, 109. Із собою мати паспорт або інший документ, який засвідчує особу та місце реєстрації, а також документ про пільгу.

Скористатися послугою безкоштовної стерилізації можуть тільки громадяни, зареєстровані в місті Боярка. Категорії мешканців, на які спрямовано проєкт: Мешканці Боярки можуть безкоштовно простерилізувати своїх домашніх улюбленців

  • малозабезпечені
  • пенсіонери
  • інваліди 1, 2, 3 групи
  • ветерани війни та учасники АТО (ООС)
  • громадяни, які мають 2 тварини та більше.

Зазначається, що проєкт бюджету участі Аліни Мазурук передбачає стерилізацію 250 тварин: 50 собак невеликої породи, 50 собак великої породи, 50 котів та 100 кішок. Проєкт дає змогу простерилізувати тварин людям, які не мають на це фінансової можливості. Цей проєкт – це маленький крок, щоб донести до людей, чому стерилізація важлива, привчити до цивілізованого ставлення до тварин та показати, що стерилізація – це не страшна операція, а звичайна та безпечна у наш час процедура.

Нагадаємо, у Боярці з’явиться комунальний притулок для тварин, де також хочуть розмістити ветеринарну клініку та готель.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...