“Без вас ми просто біологічні створіння” – Зеленський привітав жінок з 8 березня

Автор: Марія Супрун
14:12 08.03

Президент України Володимир Зеленський привітав українок з Міжнародним жіночим днем, який відзначається сьогодні, 8 березня.

“Без вас ми просто біологічні створіння” – Зеленський привітав жінок з 8 березня

Про це він написав на своїй сторінці Facebook.

Сьогодні особливий день і особливе свято. Це свято перемоги жінок над нерівністю та несправедливістю. Перемоги над дикими часами, коли права жінок були обмежені. Перемоги над хибним стереотипом, що жінки – це «слабка стать». Це точно не так. Прекрасна, розумна, мудра, талановита, цілеспрямована, але точно не слабка“, – написав Зеленський.

Також він додав, що сьогодні наші жінки та дівчата захищають Україну на фронті, протидіють COVID-19, керують літаками та потягами, служать у поліції, навчають дітей, роблять наукові відкриття, підкорюють гірські вершини. Є однаково успішними в парламенті та на найвідоміших сценах світу, в уряді та на найбільших спортивних аренах планети.

“Неправильно казати сьогодні, що ви неймовірні та особливі. Адже такими ви є не лише сьогодні, а й усі 365 днів у році. Тож нехай ранкові квіти, кава у ліжко та палкий поцілунок також будуть невід’ємними атрибутами всіх 365 днів. І нехай усі ці дні ваші чарівні очі будуть сповнені щастям, коханням і весною. Без вас ми просто біологічні створіння. З вами – люди і особистості“, – зазначив президент.

Раніше українських жінок привітав п’ятий президент України, лідер партії “Європейська солідарність” Петро Порошенко.

Великий Київ у Google News

підписатися