Без травм. У Києві з’явилися безпечні тротуари, які розтоплюють сніг і ожеледь

21:36 13.01

У Києві в житловому масиві Солом’янського району в рамках проекту Громадської бюджету відремонтували тротуари. У місцях, де тротуари мають сильний ухил була змонтована система підігріву.

Без травм. У Києві з’явилися безпечні тротуари, які розтоплюють сніг і ожеледь

Як повідомляє soloma.org.ua, в Солом’янському районі вздовж вулиць Івана Пулюя та Кадетський гай ходити тепер буде не тільки безпечно в ожеледь, але й “тепло”. Тут реалізували кілька проектів Громадського бюджету, які стосуються безпеки та чистоти вулиць. Зокрема, один з проектів передбачав відновлення плиткового і асфальтового покриття тротуарів і доріг та  монтаж системи підігріву частини тротуару.

Саме сильний ухил поверхні і спричинив появу перших у столиці теплих тротуарів. Їх необхідність виявилася в першу чергу через небезпечність взимку. Раніше на цих ділянках з сильним ухилом люди часто травмувалися.

Роботи по монтажу  тротуарів тривали майже рік. 

 Як про це писав Великий Київ, інноваційний тротуар може  стати прикладом для подальшого  впровадження таких пішохідних зон  по місту. Першими по тротуарам, що знаходяться на території міжквартальних проїздів між будинками по вул. Пулюя 3, 3А, 5, 5А, 5Б і вул. Кадетський Гай 3, 5, 11 (поруч з дитячими садами і гімназією “Міленуім”), ходитимуть мешканці Солом’янки. 

До слова, відновлено дорожнє покриття по вулиці Бетховена, поруч з парком «Совки». 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...