Без масок, рукавичок і термометрії – безліч порушень на ринках Києва

18:07 25.06.2020

На столичних агропродовольчих ринках перевірили виконання протиепідемічних заходів та виявили безліч порушень. Термометрія працівників не проводиться, продавці працюють без масок та рукавичок, відсутні захисні екрани.

Без масок, рукавичок і термометрії – безліч порушень на ринках Києва

Як повідомляє Держпродспоживслужба, адміністрація ринків не контролює наявність реєстрації потужності у суб’єктів, що проводять реалізацію харчових продуктів на території ринків. Порушення зафіксовані на ринку «Нивки» по вул. Щербаківського, 47; ринку «Лук’янівський» по вул. Іллєнка, 1.

Крім того, реалізація продуктів харчування та товарів промислової групи проводиться без використання засобів індивідуального захисту.

Адміністраціями ринків не проводиться щоденна термометрія працівників (перед початком робочої зміни та після її завершення).

Не забезпечені необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни – відсутні мило, одноразові рушники, серветки, антисептики для відвідувачів.

Реалізація продуктів харчування та розрахунок споживачів (грошовими купюрами) відбувається без заміни та дезінфекції  одноразових рукавичок. 
Харчові продукти реалізуються у відкритому вигляді, відсутні захисні екрани, не дотримується  фізична дистанція між відвідувачами.

За результатами роботи комісій складено 8 протоколів щодо ТОВ «Печерський ринок» – ФОП м’ясний павільйон, ринок «Мінський» ТОВ «Явір-95», ПРАТ «Ринок Оболонь» та 4 суб’єктів господарювання, що реалізують продукцію на даному ринку.

Як повідомлялося раніше, Київ посилює контроль за дотриманням карантину – мобільні групи працюють вже в усіх районах. Зокрема, вагони метро патрулюватиме поліція. Перевірятимуть, чи всі в масках.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...