“Бенфіка” вперше у своїй історії виграла Юнацьку лігу УЄФА

Автор: Марина Максенко
15:57 26.04.2022

У фінальному поєдинку Юнацької ліги УЄФА футболісти португальської “Бенфіка” U19 розгромила однолітків з австрійського “Зальцбурга” (6:0) і вперше у своїй історії стали переможцями турніру.

оренда квартири Київ

Поєдинок відбувся на стадіоні “Коловре” у Ньйоні (Швейцарія), передає champions.football.ua.

Напередодні австрійці у півфіналі упевнено обіграли іспанський “Атлетико” (5:0), а португальці в серії пенальті виявилися сильнішими за італійський “Ювентус” (основний час – 2:2).

Нинішнього сезону у Юнацькій лізі УЄФА виступали й два українські клуби – донецький “Шахтар” та київське “Динамо”.

“Гірники” посіли третє місце у своїй групі Шляху Ліги чемпіонів, а кияни дісталися 1/8 фіналу, де поступилися португальському “Спортингу” (1:2). Домашня для динамівців гра пройшла у Бухаресті.